٦٦٨٣٢٧٧٠ - ٦٦٨٨٤٣٠٥

کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم

10 / 10
از 1 کاربر

کمپرسور اسکرو از لحاظ تحت فشار دادن سیالات و هوا بسیار عالی و با کیفیت عمل میکنند. کمپرسور اسکرو در واقع یک پدیده در میان سایر کمپرسورها چه از لحاظ جابجایی و انتقال هوا و چه از لحاظ بالا بردن فشار سیالات میباشد. کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم از انواع کمپرسور میباشد که در آن از تکنولوژی خاصی استفاده شده است تا بیشترین بازدهی را داشته باشد.کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم مزیت های بیشتری نسبت به سایر کمپرسورها دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت: در بسیاری از انواع کمپرسور مشاهده میشود که نوساناتی در فشار وجود دارد که باعث پایین آمدن کیفیت کار میشود. کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم هیچ گونه نوسانی در فشار ایجاد نمیکند و فشار آن ثابت میباشد.

جدول ظرفیت کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم

قطعات و بخش های قابل سایش کمتری در کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم وجود دارد و این بدین معناست که این نوع کمپرسور از اصطکاک و در نتیجه هزینه تعمیر و نگهداری کمتری برخوردار است. از جمله قسمت های حذف شده در این دستگاه میتوان به والو، پیستون و رینگ ها اشاره نمود.

هوا دهی کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم بسیار بمناسب است و همین موضوع راندمان بالای دستگاه را موجب شده است. لرزشی که کمپرسور اسکرو با کوپل مستقیم نیز ایجاد میکند بسیار پایین است. تقریبا در بسیاری از دستگاه های کمپرسور لرزش وجود دارد ولی در این دستگاه لرزش به حداقل رسیده است.

کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم به دلیل ابعاد بسیار مناسبی که دارند فضای کمتری را نسبت به سایر کمپرسورها اشغال میکنند. برخی از کمپرسورها ابعاد بزرگی دارند که باعث میشود تا فضای زیادی را برای نصب احتیاج داشته باشند.

در بسیاری از انواع کمپرسور مشاهده میشود که به دلیل نوساناتی که رخ میدهد هوا به داخل دستگاه بازگشته و موجب بروز مشکلاتی میشود. در کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم این مشکلات حذف شده اند.

ویژگی های کمپرسور سری DSR-az :

 *کنترلر:

دارای قابلیت نمایش مدت زمان کارکرد دستگاه و زمان سرویس روغن و فیلتر ها، کنترل کارکرد فن خنک کن با استفاده از پارامتر دمای روغن ، نمایش فشار داخل و خارج کمپرسور و نمایش خطاها و پیام های مربوط به سیستم ،نشانگر جریان سه فاز الکتروموتور اصلی و الکتروموتور فن ، نشانگر ولتاژ ورودی به دستگاه و توانایی استفاده چند کمپرسور به صورت گروهی توسط یک سیستم مرکزی

 *آنلودر:

طراحی پیشرفته  با استفاده از شیر تنظیم درجه هوا که کمپرسور کمتر دچار افت فشار می شود و استهلاک آن به حداقل میرسد.

 *واحد هواساز:

استفاده از پروفیل های با کیفیت بالای اروپایی با روتورهای نسبت 6 به 5 با صدای کمتر،مصرف انرژی پایینفعمر طولانی و هزینه های پایین سرویس های دوره ای

واحد هواساز این دستگاه از نظر کیفیت در رتبه بندی بالایی قرار دارد. دور پایین آن باعث افزایش عمر یاتاقان ها شده و از بالا رفتن دمای روغن جلوگیری می کند همچنین امکان کارکرد دستگاه در نقاط گرمسیری را نیز فراهم می سازد.

 *الکتروموتور:

الکتروموتور به صورت سفارشی با کلاس حفاظتی بالا و با استفاده از برینگ های SKF آلمان ساخته می شود. راندمان بالا و کارکرد مطلوب و عمر بالا از ویژگی های این الکتروموتور می باشد.

 *ترموستات:

شیر ترموستات باعث متعادل نگه داشتن دما و تزریق به موقع روغن به واحد هواساز شده که موجب عمر بالای واحد هواساز می شود و امکان کارکرد دستگاه در نقاط سردسیری را فراهم می کند.

 *رادیاتور:

رادیاتور از جنس آلومینیومی و کیفیت عالی ساخته می شود که ظرفیت آن جهت خنک کاری هوا و روغن بسیار مناسب می باشد.

*کنتاکتور :

کنتاکتور ساخت شرکت زیمنس آلمان با ظرفیت دو برابر از حد معمول

*طراحی :

طراحی مناسب دستگاه، چیدمان مطلوب قطعات و دسترسی آسان به آنها، زمان سرویس دستگاه را به حداقل رسانده است . با استفاده از عایق صوتی ضرورت نصب کمپرسور در اتاق جداگانه برطرف شده است.

*سنسور :

نصب شش عدد سنسور پیشرفته جهت حفاظت از آسیب دستگاه : 1- سنسور دمای هوا و روغن 2- سنسور فشار خط 3- سنسور فشار رسیور که مانع از استارت دستگاه در زمان پر فشاری شده و اختلاف فشار قبل و بعد از سپراتور را نشان می دهد 4- سنسور نشانگر جریان مصرفی سه فاز الکتروموتور اصلی 5- سنسور نشانگر جریان مصرفی سه فاز فن 6- سنسور نمایشگر مقدار ولتاژ در ورودی دستگاه کمپرسور

 *سرویس و نگهداری :

با توجه به نصب فیلترهای با کیفیت و ظرفیت بالا ، همچنین کیفیت بالای تمامی قطعات ، هزینه های سرویس و نگهداری بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 *گارانتی و پشتیبانی :

دستگاه کمپرسور شامل 30 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش و تامین قطعات می باشد.

 

 

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :