٦٦٨٣٢٧٧٠ - ٦٦٨٨٤٣٠٥

کمپرسور پرتابل

10 / 10
از 1 کاربر

کمپرسور پرتابل مانند دیگر انواع کمپرسور نیست که در یک جای ثابت نصب شود. کمپرسور پرتابل همانطور که از نامش نیز پیداست قابل حمل میباشد و میتوان آنرا در شرایط گوناگون مورد استفاده قرار داد. کمپرسور پرتابل در دو نوع الکتریکی و دیزلی تولید میشود که میتوان نسبت به نوع مصرف خود یکی از آنها را تهیه نمایید.

اندازه و ظرفیت های مختلفی نیز برای تولید حجم هوا در کمپرسور پرتابل در نظر گرفته شده است که میتوانند از ۲ الی ۶۳ مترمکعب در دقیقه هوا تولید کنند. کمپرسور اسکرو مزیت های زیادی دارد که قابل حمل بودن یکی از مهمترین مزیت های آن میباشد. کمپرسور پرتابل دارای کمترین حجم و ابعاد در بین سایر کمپرسورها میباشد که همین موضوع باعث شده تا بتوان آنرا در مکان های مختلف مورد استفاده قرار داد.

جدول ظرفیت کمپرسور پرتابل

کمپرسور پرتابل طوری طراحی شده است که مصرف انرژی را به پایین ترین حد ممکن برساند. در سایر کمپرسور ها مصرف بالای انرژی باعث شده تا برای مصرف کننده هزینه های زیادی را به وجود آورد. کمپروسر پرتابل چه در نوع الکتریکی باشد و چه در نوع دیزلی، مصرف انرژی کمی دارد و بصرفه میباشد.

ایجاد آلودگی صوتی یکی از مشکلاتی است که همواره مصرف کننده کمپرسور از آن شکایت داشته است. کمپرسور پرتایل اینگونه نیست و در ساخت آن سعی شده تا حد ممکن آلودگی صوتی کاهش یابد. عدم ایجاد آلودگی صوتی میتواند استفاده از آن را برای شرایطی که سکوت بسیار مهم است مناسب باشد.

کمپرسور پرتابل قابلیت تعمیر و نگهداری آسانی دارد. به دلیل برخوردار بودن از قابلیت حمل میتوان دستگاه را در صورت خرابی به یک تعمیرگاه انتقال داده و یا اینکه در محل به راحتی آن را تعمیر کرد. البته کمپرسور پرتابل به گونه ای طراحی شده که خرابی را تا حد بسیار زیادی کاهش داده است.

شاید تصور کنید کیفیت هوای ایجاد شده توسط کمپرسور پرتابل پایین باشد در صورتیکه اینگونه نیست و کیفیت هوای بسیار خوب  و قابل قبولی را ایجاد میکند. میتوان گفت کیفیت هوای کمپرسور پرتابل همانند سایر کمپرسورهای ثابت میباشد.

از کمپرسور پرتابل در صنایع مختلفی استفاده میشود که از جمله آنها میتوان به صنایع راه سازی، سد سازی، معادن، تست خط لوله و دیگر پروژه های صنعتی و عمرانی اشاره نمود. کمپرسور پرتابل در برند و مدل های گوناگونی تولید و به بازار عرضه میشود که میتوانید با دریافت مشاوره از فروشندگانی که به صورت آنلاین و یا حضوری در این زمینه فعالیت میکنند مشاوره رایگان دریافت کنید.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :