۰۲۱۵۶۳۹۲۰۰۱ - ۰۲۱۵۶۳۹۲۲۱۰

پرسش و پاسخ

8 / 10
از 3 کاربر

*برای نصب کمپرسورهای پیشنهادی شما آیا نیازی به ساخت اتاقک مخصوص می باشد یا آیا می توان سیستم را در فضای باز کارخانه نصب کرد؟ ( کارخانه ما محدودیت جا دارد )

استقرار کمپرسور و تجهیزات جانبی در اتاقک استاندارد و مناسب، پیشنهاد اول ماست اما با توجه به محدودیتهای مکانی در برخی کارخانه ها پیشنهاد نصب کمپرسور در فضای باز مشروط به مسقف کردن اطراف کمپرسور می باشد.

 

*در صورتیکه از کمپرسورهای پیشنهادی شما به صورت دائم استفاده شود ، از راندمان آن کم می شود؟

با توجه به طراحی کمپرسور که مناسب شرایط سخت کاری می باشد، هیج خطری از بابت دائم کار بودن کمپرسور را تهدید به خرابی و یا استهلاک بالا نمی کند.

 

*آیا سرویس دستگاه حتما می بایست توسط کارشناسان شرکت شما انجام شود؟ آیا می توان برای مقرون به صرفه بودن، این کار توسط مشتری انجام شود؟

پیشنهاد می شود سرویس اولیه کمپرسور توسط تکنسین شرکت ما انجام شود و طی مدت سرویس از آموزشهای تئوری و عملی تکنسین بهره برده و سرویس دوره های بعد را خودتان انجام دهید.

 

*برای محیط های گرم و مرطوب استفاده از درایرهای تبریدی بهتر است یا جذبی ؟

به طور عمومی درایر جذبی راندمان بالاتری نسبت به درایر تبریدی دارد اما با توجه به درصد رطوبت و دمای بالا درایرهای جذبی کارایی خود را از دست می دهند و پیشنهاد می شود در اینگونه شرایط محیطی حتما از درایرهای تبریدی استفاده شود و اگر نیاز به نقطه شبنم پایین تر از صفر درجه دارید از هر دو درایر به صورت سری استفاده کنید.

 

*با وجود نصب فیلتر در سیستم، باز هم مقداری روغن در هوای خروجی وجود دارد دلیل آن چیست و چطور می توانیم هوای بدون روغن داشته باشیم؟

در خروجی کمپرسورهای اویل اینجکت به طور طبیعی 3 تا 5 پی پی ام در متر مکعب روغن وجود دارد، ابتدا باید از عملکرد صحیح دستگاه اطمینان حاصل نمایید و پس از رفع ایراد احتمالی فیلترهای مسیر هوای فشرده را تعویض و از برندهای معتبر استفاده کنید تا بالاترین بازدهی را داشته باشد.

 

*کمپرسور کوپل مستقیم چه تفاوتی با تسمه ای دارد؟ آیا یکی بر دیگری مزیت دارد؟

عملکرد در هر دو کمپرسور یکسان می باشد اما از نظر طراحی مقداری نسبت به یکدیگر متفاوت می باشند. در کمپرسور تسمه ای انتقال نیرو از طریق تسمه و پولی انجام می شود اما در کمپرسورهای کوپل مستقیم هیچ نیروی شعاعی وجود ندارد و راندمان آن حداکثر حالت ممکن می باشد، عمر یاتاقانهای کمپرسورهای کوپل مستقیم بالاتر و لرزش و ارتعاش آن بسیار کمتر از کمپرسور تسمه ای می باشد.

 

*برای گرفتن رطوبت هوای فشرده، پیشنهاد شما درایر تبریدی یا جذبی می باشد؟

بستگی به رطوبت هوای فشرده و حساسیت قطعات پنوماتیکی دارد که از چه نوع درایری استفاده کنید.

 

*برای خرید کمپرسور مهمترین فاکتوری که باید در نظر گرفته شود چیست؟

کیفیت قطعات، کیفیت مونتاژ، خدمات پس از فروش مطمئن. با توجه به تنوع محصولات و کیفیت های متفاوت پیشنهاد می کنیم یک فروشنده قابل اطمینان پیدا کنید.

 

*برای جلوگیری از لرزش کمپرسور چه کاری باید انجام دهیم ؟

کمپرسورهای اسکرو لرزش و ارتعاش قابل توجهی ندارند و برای اطمینان خاطر می توانید از لرزه گیر در زیر کاناپه کمپرسور استفاده کنید. در کمپرسورهای پیستونی که لرزش آنها به نسبت اسکرو بیشتر می باشد، پیشنهاد می کنیم یک سطح بتونی پی ریزی کنید و کمپرسور را به این سطح بتونی پیچ کنید.

 

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :